Jak co roku , na koniec semestru pływackiego (w ramach zajęć *) odbędą się zawody

pływackie dla wszystkich uczestników zajęć  Szkoły Pływania Pływak .

" MISTRZOSTWA PŁYWAKA " odbędą się zarówno na Pływalni ZSSiO ( dla pływaków ZSSiO

i AWFiS) oraz na Pływalni Gdańsk - Kokoszki ( dla pływaków z tej pływalni).

 

Zapraszamy do startu wszystkich naszych ”Pływaków” tych małych i tych dużych

….pływających jeszcze w „rękawkach” i tych pływających już treningowo ….

Gwarantujemy sportowe emocje, dobrą zabawę i nagrody dla zwycięzców.

Mamy nadzieję, że frekwencja będzie 100% - towa  i wszyscy uczniowie

Szkoły Pływania ”Pływak”chętnie wezmą udział w sportowej rywalizacji.

* w  dniach zawodów  nie będzie zajęć nauki pływania i pływania rekreacyjnego

..............................................................................................................................

"MISTRZOSTWA PŁYWANKA" NA PŁYWALNI GDAŃSK KOKOSZKI 

MINUTOWY PROGRAM ZAWODÓW

1 CZERWCA 2019 - SOBOTA

Zawodnicy z roczników : 2015 ,2014

> rejestracja i wejście do szatni - godzina 10:00

> zawody - godzina 10:30  -  11:30

> dekoracja zawodników - godzina 11:45

Zawodnicy z roczników : 2013,

> rejestracja i wejście do szatni - godzina 11:45

> zawody - godzina 12:00  - 13:00

> dekoracja zawodników - godzina 13:15

Zawodnicy z roczników : 2012

> rejestracja i wejście do szatni - godzina 13:15

> zawody - godzina 13:30  - 14:30

> dekoracja zawodników - godzina 14:45

2 CZERWCA 2019 - NIEDZIELA

Zawodnicy z rocznika : 2011

> rejestracja i wejście do szatni – godzina 10:00

> rozgrzewka – godzina 10:15

> zawody - godzina 10:30 – 11:30

> dekoracja zawodników - godzina 11:45

Zawodnicy z rocznika : 2010

> rejestracja i wejście do szatni - godzina 11:45

> rozgrzewka – godzina 12:00

> zawody - godzina 12:15- 13:15

> dekoracja zawodników – godzina 13:30

Zawodnicy z rocznika : 2009, 2008, 2007

> rejestracja i wejście do szatni – godzina 13:30

> rozgrzewka – godzina 13:45

> zawody - godzina 14:00 – 15:30

> dekoracja zawodników - godzina 15:45

Zawodnicy z rocznika : 2006 ,2005, 2004, 2003  ,”OPEN” (od 2002 wzwyż)

> rejestracja i wejście do szatni – godzina 15:45

> rozgrzewka – godzina 16:00

> zawody - godzina 15:45 – 16:45

> dekoracja zawodników - godzina 17:00

 

KONKURENCJE:
Dla kategorii wiekowej 2012 i młodszych:

  • start w jednej konkurencji na 25 metrów stylem dowolnym

Dla kategorii wiekowej 2011,2010 :

  • start w jednej lub  dwóch wybranych przez siebie konkurencjach na 25 metrów (25 grzbiet; 25 kraul; 25 klasyk)

Dla kategorii wiekowej 2009 i starsi:

  • start w jednej lub dwóch wybranych przez siebie konkurencjach na 50 metrów (50 grzbiet; 50 kraul; 50 klasyk; 50 delfin)
  • dodatkowo możliwość startu na 100 metrów stylem zmiennym jako trzecia konkurencja.
     

NAGRODY:
Dla kategorii wiekowej 2012 i młodszych

  • wszyscy startujący zawodnicy otrzymają nagrodę niespodziankę.

Dla kategorii wiekowej 2011, 2010

  • zawodnicy z poszczególnego rocznika (osobno dziewczęta i chłopcy) nagradzani będą w następujący sposób:
    • medale za pierwsze trzy miejsca w konkretnej  konkurencji
    • dyplomy za pierwsze pięć miejsc w konkretnej konkurencji
    • nagroda niespodzianka dla wszystkich startujących

Dla kategorii wiekowej od 2009 do 2003

  • zawodnicy z poszczególnego rocznika (osobno dziewczęta i chłopcy) nagradzani będą w następujący sposób:
    • medale za pierwsze trzy miejsca w konkretnej konkurencji
    • dyplomy za pierwsze trzy miejsca w konkretnej konkurencji
    • nagroda niespodzianka dla wszystkich startujących

Dla kategorii "OPEN" od 2002 wzwyż

  • zawodnicy tych roczników objęci będą ogólną klasyfikacją dla wszystkich startujących roczników i nagrodzeni zostaną w następujący sposób (osobno kobiety i mężczyźni):
    • medale za pierwsze trzy miejsca w konkretnej konkurencji
    • nagroda niespodzianka dla wszystkich startujących

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !