NOWY SEZON PŁYWACKI

Od 03.09.2018 na Pływalni ZSSiO i  Pływalni Gdańsk Kokoszki

Od 10.09.2018 na Pływalni AWFiS

 

ZAPISY NA PŁYWANIE REKREACYJNE I ZAJĘCIA AQUA AEROBIKU

Rezerwacje  miejsc na nowy semestr pływacki  będą przyjmowane  TELEFONICZNIE  od 27.08.2018:

Pływalnia  ZSSiO i AWFiS  - 783 611 757

Pływalnia Gdańsk Kokoszki - (58) 345 10 10  lub   725 611 757

DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

 

ZAPISY NA NAUKĘ PŁYWANIA

> KONTYNUACJA ZAJĘĆ

Pływacy uczestniczący w zajęciach nauki pływania w poprzednim semestrze  są zapisywani „automatycznie” na kolejny semestr ,  nie trzeba wysyłać formularza zgłoszeniowego. Zapytania sms - owe z prośbą o potwierdzenie kontynuacji będziemy wysyłać od 20 sierpnia .

W większości przypadków będzie to propozycja  kontynuacji zajęć w tej samej grupie z tym samym trenerem. W niektórych grupach może nastąpić zmiana trenera . Niektórym Pływakom zaproponujemy również inny termin zajęć w grupie o bardziej odpowiednim ( wyższym lub niższym ) poziomie pływackim. Jeżeli będzie taka konieczność , niektóre ( mało liczne ) grupy o tym samym poziomie pływackim zostaną połączone .O takich sytuacjach na pewno zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie / sms -owo.

> NOWI PŁYWACY

Nowe osoby  zainteresowane rozpoczęciem nauki / doskonalenia pływania w Szkole Pływania Pływak wypełniają  formularz zgłoszeniowy dedykowany odpowiedniej lokalizacji Pływalni .

Rodzice  wypełniają formularz zgłoszeniowy danymi dziecka .

Po otrzymaniu formularza proponujemy konkretny termin zajęć sprawdzających ,na których Instruktorzy oceniają poziomiom oswojenia z wodą ( w przypadku osób poczatkujących ) lub poziom umiejętności pływackich osób bardziej zaawansowanych ,określony w formularzu . Po zajęciach sprawdzających proponujemy stały termin  zajęć w docelowej grupie , starając się ( w miarę możliwości technicznych ) dopasować do Państwa preferencji co do terminu zajęć ( jeżeli zostały określone w formularzu ).

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !