Jak co roku , na koniec semestru pływackiego ( w ramach zajęć * ) odbędą się zawody pływackie

dla wszystkich uczsetników zajęć  Szkoły Pływania Pływak .

"Mistrzostwa Pływaka 2017" odbędą się zarówno na Pływalni ZSSiO ( dla pływaków ZSSiO i AWFiS) oraz

na Pływalni Gdańsk - Kokoszki ( dla pływaków z tej pływalni).

Zapraszamy do startu wszystkich naszych ”Pływaków” tych małych i tych dużych

….pływających jeszcze w „rękawkach” i tych pływających już treningowo ….

Gwarantujemy sportowe emocje, dobrą zabawę i nagrody dla zwycięzców.

Mamy nadzieję, że frekwencja będzie 100% - towa  i wszyscy uczniowie Szkoły Pływania ”Pływak”

chętnie wezmą udział w sportowej rywalizacji.

* w  dniach zawodów  nie będzie zajęć nauki pływania

 

"MISTRZOSTWA PŁYWANKA" 

Dziękujemy wszystkim PŁYWAKOM AWFiS , ZSSiO i Gdańsk - Kokoszki za udział w zawodach .

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami zawodów .

Wszystkie wyniki z podziałem : na roczniki , dziewczynki , chłopcy , style pływackie -  są zamieszczone w odrębnych arkuszach pliku wyników

GRATULUJEMY !  

WYNIKI ZAWODÓW ZSSiO i AWFIS

WYNIKI ZAWODÓW Gdańsk - Kokoszki

 

 

 10  CZERWCA 2017 - SOBOTA


Zawody będą rozegrane w kategoriach wiekowych i odbędą się według

MINUTOWEGO PROGRAMU ZAWODÓW  :

Zawodnicy z roczników : 2013, 2012, 2011, 2010

> rejestracja i wejście do szatni - godzina 10:15

> zawody - godzina 10:45  - 12:15

> dekoracja zawodników - godzina 12:30                                 

Zawodnicy z rocznika : 2009,2008

> rejestracja i wejście do szatni - godzina 12:30

> rozgrzewka – 12:45

> zawody - godzina 13:00 – 14:30

> dekoracja zawodników - godzina 14:45

Zawodnicy z rocznika : 2007, 2006 ,2005

> rejestracja i wejście do szatni - godzina 14:45

> rozgrzewka – 15:00

> zawody - godzina 15:15  - 16:45

> dekoracja zawodników - godzina 17:00

Zawodnicy z rocznika : 2004, 2003 ,2002 , 2001,”OPEN” (od 2000 wzwyż)

> rejestracja i wejście do szatni - godzina 17:00

> rozgrzewka – 17:15

> zawody - godzina 17:30 – 18:30

> dekoracja zawodników - godzina 18:45

 

KONKURENCJE :
Dla kategorii wiekowej 2010 i młodszych:
• start w jednej konkurencji na 25 metrów stylem dowolnym

Dla kategorii wiekowej 2009, 2008  :
• start w jednej lub  dwóch wybranych przez siebie konkurencjach na 25 metrów (25 grzbiet; 25 kraul; 25 klasyk)

Dla kategorii wiekowej 2007 i starsi:
• start w jednej lub dwóch wybranych przez siebie konkurencjachna 50 metrów (50 grzbiet; 50 kraul; 50 klasyk; 50 delfin)
• dodatkowo możliwość startu na 100 metrów stylem  zmiennym jako trzecia konkurencja

NAGRODY:
Dla kategorii wiekowej 2010 i młodszych
• wszyscy startujący zawodnicy otrzymają nagrodę niespodziankę.

Dla kategorii wiekowej 2009, 2008
• zawodnicy z poszczególnego rocznika (osobno dziewczęta i chłopcy) nagradzani będą w następujący sposób:
- medale za pierwsze trzy miejsca w konkretnej  konkurencji

- dyplomy za pierwsze pięć miejsc w konkretnej konkurencji
- nagroda niespodzianka dla wszystkich startujących

Dla kategorii wiekowej od 2007 do 2001
• zawodnicy z poszczególnego rocznika (osobno dziewczęta i chłopcy) nagradzani będą w następujący sposób:
- medale za pierwsze trzy miejsca w konkretnej konkurencji

- dyplomy za pierwsze trzy miejsca w konkretnej konkurencji
- nagroda niespodzianka dla wszystkich startujących

Dla kategorii "OPEN" od 2000 wzwyż:
• zawodnicy tych roczników objęci będą ogólną klasyfikacją dla wszystkich startujących roczników i nagrodzenizostaną w następujący sposób (osobno kobiety

  i mężczyźni):

- medale za pierwsze trzy miejsca w konkretnej konkurencji

- nagroda niespodzianka dla wszystkich startujących

 

"MISTRZOSTWA PŁYWAKA" NA PŁYWALNI GDAŃSK-KOKOSZKI  

ODBĘDĄ SIĘ  17 i 18  CZERWCA 2017 - SOBOTA i NIEDZIELA


Zawody będą rozegrane w kategoriach wiekowych i odbędą się według

MINUTOWEGO PROGRAMU ZAWODÓW  :

SOBOTA -  17.06.2017

Zawodnicy z roczników : 2013, 2012

> rejestracja i wejście do szatni - godzina 10:00

> zawody - godzina 10:30  -  11:30

> dekoracja zawodników - godzina 11:45

Zawodnicy z roczników : 2011,

> rejestracja i wejście do szatni - godzina 11:45

> zawody - godzina 12:00  - 13:00

> dekoracja zawodników - godzina 13:15

Zawodnicy z roczników : 2010

> rejestracja i wejście do szatni - godzina 13:15

> zawody - godzina 13:30  - 14:30

> dekoracja zawodników - godzina 14:45

NIEDZIELA - 18.06.2017

Zawodnicy z rocznika : 2009

> rejestracja i wejście do szatni – godzina 10:00

> rozgrzewka – godzina 10:15

> zawody - godzina 10:30 – 11:30

> dekoracja zawodników - godzina 11:45

Zawodnicy z rocznika : 2008

> rejestracja i wejście do szatni - godzina 11:45

> rozgrzewka – godzina 12:00

> zawody - godzina 12:15- 13:15

> dekoracja zawodników – godzina 13:30

Zawodnicy z rocznika : 2007, 2006 ,2005

> rejestracja i wejście do szatni – godzina 13:30

> rozgrzewka – godzina 13:45

> zawody - godzina 14:00 – 15:00

> dekoracja zawodników - godzina 15:15

Zawodnicy z rocznika : 2004, 2003 ,2002 , 2001,”OPEN” (od 2000 wzwyż)

> rejestracja i wejście do szatni – godzina 15:15

> rozgrzewka – godzina 15:30

> zawody - godzina 15:45 – 16:15

> dekoracja zawodników - godzina 17:00

KONKURENCJE :
Dla kategorii wiekowej 2010 i młodszych:
• start w jednej konkurencji na 25 metrów stylem dowolnym

Dla kategorii wiekowej 2009, 2008  :
• start w jednej lub  dwóch wybranych przez siebie konkurencjach na 25 metrów (25 grzbiet; 25 kraul; 25 klasyk)

Dla kategorii wiekowej 2007 i starsi:
• start w jednej lub dwóch wybranych przez siebie konkurencjachna 50 metrów (50 grzbiet; 50 kraul; 50 klasyk; 50 delfin)
• dodatkowo możliwość startu na 100 metrów stylem  zmiennym jako trzecia konkurencja

NAGRODY:
Dla kategorii wiekowej 2010 i młodszych
• wszyscy startujący zawodnicy otrzymają nagrodę niespodziankę.

Dla kategorii wiekowej 2009, 2008
• zawodnicy z poszczególnego rocznika (osobno dziewczęta i chłopcy) nagradzani będą w następujący sposób:
- medale za pierwsze trzy miejsca w konkretnej  konkurencji

- dyplomy za pierwsze pięć miejsc w konkretnej konkurencji
- nagroda niespodzianka dla wszystkich startujących

Dla kategorii wiekowej od 2007 do 2001
• zawodnicy z poszczególnego rocznika (osobno dziewczęta i chłopcy) nagradzani będą w następujący sposób:
- medale za pierwsze trzy miejsca w konkretnej konkurencji

- dyplomy za pierwsze trzy miejsca w konkretnej konkurencji
- nagroda niespodzianka dla wszystkich startujących

Dla kategorii "OPEN" od 2000 wzwyż:
• zawodnicy tych roczników objęci będą ogólną klasyfikacją dla wszystkich startujących roczników i nagrodzenizostaną w następujący sposób (osobno kobiety

  i mężczyźni):

- medale za pierwsze trzy miejsca w konkretnej konkurencji

- nagroda niespodzianka dla wszystkich startujących

SERDECZNIE ZAPRASZAMY