Dziękujemy wszystkim Pływakom Szkoły Pływania Pływak, którzy wzięli udział w zawodach pływackich.

Zachęcamy do obejrzenia wyników.

Wyniki

Minutowy Program Zawodów Pływackich

13 czerwca 2015  - sobota

Zawodnicy z roczników : 2011;2010;2009 ;2008 

> rejestracja i wejście do szatni - godzina 11.30

> zawody - godzina 12.00 - 13.30

> dekoracja zawodników - godzina 13.45

 

Zawodnicy z rocznika : 2007;2006 ;2005 

> rejestracja i wejście do szatni - godzina 14.00

> rozgrzewka - godzina 14.15

> zawody - godzina 14.30 - 16.00

> dekoracja zawodników - godzina 16.15

 

14 czerwca 2015 - niedziela

Zawodnicy z rocznika: 2004; 2003

> rejestracja i wejście do szatni - godzina 12.00

> rozgrzewka - 12.15

> zawody - godzina 12.30 - 14.00

> dekoracja zawodników - godzina 14.45

 

Zawodnicy z rocznika: 2002; 2001; 2000; 1999; 1998 i starsi 

> rejestracja i wejście do szatni - godzina 14.30

> rozgrzewka - 14.45

> zawody - godzina 15.00 - 16.30

> dekoracja zawodników - godzina 16.45

Konkurencje:
Dla kategorii wiekowej 2008 i młodszych:
• start w jednej konkurencji na 25 metrów stylem 

 dowolnym ( z makaronem, deską, w rękawkach lub bez)
Dla kategorii wiekowej 2007, 2006, 2005:
• start w jednej lub dwóch wybranych przez siebie konkurencjach na 25 metrów (25 m grzbiet; 25 m kraul; 25 m klasyk)
Dla kategorii wiekowej 2004  i starsi:
• start w jednej lub dwóch wybranych przez siebie konkurencjach na 50 metrów (50 m grzbiet; 50 m kraul; 50 m klasyk; 50 m delfin)
• dodatkowo możliwość startu na 100m stylem zmiennym jako trzecia konkurencja.


Nagrody:
Dla kategorii wiekowej 2008 i młodszych
• wszyscy startujący zawodnicy otrzymają nagrodę niespodziankę.
Dla kategorii wiekowej 2007, 2006, 2005
• zawodnicy z poszczególnego rocznika (osobno   dziewczęta i chłopcy) nagradzani będą:
 medalami za pierwsze trzy miejsca w konkretnej

 konkurencji; dyplomy za pierwsze pięć miejsc w konkretnej  konkurencji; nagroda niespodzianka dla wszystkich startujących
Dla kategorii wiekowej od 2004 do 1999
• zawodnicy z poszczególnego rocznika (osobno dziewczęta

 i chłopcy) nagradzani będą:
 medalami za pierwsze trzy miejsca w konkretnej konkurencji,
 dyplomami za pierwsze trzy miejsca w konkretnej konkurencji
 nagroda niespodzianka dla wszystkich startujących
Dla kategorii "OPEN" od 1998 wzwyż:
• zawodnicy tych roczników objęci będą ogólną klasyfikacją

 dla wszystkich startujących roczników i nagrodzeni zostaną:

 medalami za pierwsze trzy miejsca w konkretnej konkurencji;

 nagroda niespodzianka dla wszystkich startujących

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY